Skip to main content

MIESZKANIA – HARMONY PARK 2

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ HARMONY PARK II?

Wysoka jakość materiałów: Dbałość o każdy detal, aby zapewnić komfort i trwałość.
Ogrzewanie podłogowe: W cenie mieszkania, dla Twojej wygody i oszczędności.
Duże witryny okienne: Maksymalne doświetlenie wnętrz, które tworzy przytulną atmosferę.
Miejsce parkingowe w cenie: Każde mieszkanie posiada dedykowane miejsce parkingowe.
Duża ilość miejsc parkingowych dla gości: Komfort dla Twoich odwiedzających.
Plac zabaw: Idealne miejsce dla dzieci do zabawy i spędzania czasu na świeżym powietrzu.
Cicha okolica: Spokojne miejsce do życia, z dala od miejskiego zgiełku.
Nowoczesny styl i design: Eleganckie i funkcjonalne rozwiązania architektoniczne.

WYBIERZ W KTÓRYM MIESZKANIU CHCESZ ZAMIESZKAĆ

Ceny mieszkań wykończonych Harmony Park II

LOKAL STATUS POWIERZCHNIA POKOJE PIĘTRO CENA CAŁKOWITA (BRUTTO) CENA NIERUCHOMOŚCI CENA ZA M² (BRUTTO) RZUT HISTORIA CEN ZAPYTANIE
Mieszkanie nr 4B. W
Harmony Park II
Dostępny 75,15 m² 3 1 619 000 PLN 619 000 PLN 8236 PLN/m² POPRZEDNIA CENA: 639 000 PLN

AKTUALNA CENA
619 000 PLN

Mieszkanie nr 6A. W
Harmony Park II
Dostępny 55,78 m² 2 1 499 000 PLN 499 000 PLN 8945 PLN/m² POPRZEDNIA CENA: 519 000 PLN

AKTUALNA CENA
499 000 PLN

Mieszkanie nr 6B. W
Harmony Park II
Dostępny 75,15 m² 3 1 639 000 PLN 639 000 PLN 8502 PLN/m² POPRZEDNIA CENA: 659 000 PLN

AKTUALNA CENA
639 000 PLN

Ceny lokali Harmony Park II

Mieszkanie nr 8A
Harmony Park II
Dostępny 55,78 m² 2 0 439 000 PLN 439 000 PLN 7870 PLN/m² POPRZEDNIA CENA: 449 000 PLN

AKTUALNA CENA
439 000 PLN

Mieszkanie nr 8B
Harmony Park II
Dostępny 75,15 m² 3 1 549 000 PLN 549 000 PLN 7305 PLN/m² POPRZEDNIA CENA: 559 000 PLN

AKTUALNA CENA
549 000 PLN

Mieszkanie nr 9A
Harmony Park II
Dostępny 55,78 m² 2 0 469 000 PLN 469 000 PLN 8408 PLN/m² POPRZEDNIA CENA: 479 000 PLN

AKTUALNA CENA
469 000 PLN

Mieszkanie nr 9B
Harmony Park II
Dostępny 75,15 m² 3 1 579 000 PLN 579 000 PLN 7704 PLN/m² POPRZEDNIA CENA: 589 000 PLN

AKTUALNA CENA
579 000 PLN

Mieszkanie nr 10A
Harmony Park II
Dostępny 55,78 m² 2 0 449 000 PLN 449 000 PLN 8049 PLN/m² AKTUALNA CENA
449 000 PLN
Mieszkanie nr 10B
Harmony Park II
Dostępny 75,15 m² 3 1 559 000 PLN 559 000 PLN 7438 PLN/m² AKTUALNA CENA
559 000 PLN
Mieszkanie nr 12A
Harmony Park II
Dostępny 55,78 m² 2 0 419 000 PLN 419 000 PLN 7511 PLN/m² AKTUALNA CENA
419 000 PLN
Mieszkanie nr 12B
Harmony Park II
559 000 PLN
Mieszkanie nr 14A
Harmony Park II
Dostępny 55,78 m² 2 0 469 000 PLN 469 000 PLN 8408 PLN/m² AKTUALNA CENA
469 000 PLN

Ceny garaży Harmony Park II

Garaż nr 6A / 6B
Harmony Park II
Dostępny 19,00 m² 0 110 000 PLN 110 000 PLN 5789 PLN/m² AKTUALNA CENA
110 000 PLN
Garaż nr 8A / 8B
Harmony Park II
Dostępny 19,00 m² 0 110 000 PLN 110 000 PLN 5789 PLN/m² POPRZEDNIA CENA: 99 000 PLN

AKTUALNA CENA
110 000 PLN

Garaż nr 9A / 9B
Harmony Park II

AKTUALNA CENA
110 000 PLN

Garaż nr 10A / 10B
Harmony Park II
110 000 PLN
Garaż nr 12A / 12B
Harmony Park II
110 000 PLN
Garaż nr 14A / 14B
Harmony Park II
Dostępny 19,00 m² 0 110 000 PLN 110 000 PLN 5263 PLN/m² POPRZEDNIA CENA: 100 000 PLN

AKTUALNA CENA
110 000 PLN

PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU

POBIERZ TERAZ

PROSPEKT INFORMACYJNY

POBIERZ TERAZ
Skontaktuj się przez WhatsApp! - KLIKNIJ!